01.my lab

NOWOCZESNY APARAT USG – WIZYTA STAROSTY OSTRÓDZKIEGO

 

 

SFINANSOWANIE APARATU USG

 

     Nasz Szpital wzbogacił się o nowoczesny aparat USG o wartości 136 tysięcy złotych. Urządzenie zostało sfinansowane  przez samorząd Powiatu Ostródzkiego.

 

 

ZAPROSZENI GOŚCIE

 

Na zaproszenie Pani prezes Ewy Michałowskiej nasz szpital odwiedził Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski wraz z zastępca Edmundem Winnickim.

USGHD

 

Starosta stwierdził, iż jest pod wrażeniem jakości świadczonych usług, które niczym nie odbiegają od standardów europejskich, a przy tym warto podkreślić, że szpital morąski stale się  rozwija .

 

WYWIAD Z GOŚĆMI ORAZ PANIĄ PREZES

 

APARAT USG MYLAB SEVEN

MyLab Seven to wysokiej klasy system zamknięty w kompaktowym rozmiarze oferuje niewiarygodną wydajność i efektywność, co oznacza lepszą diagnozę w krótszym czasie. Łatwość transportu sprawia, że można go dostosować do różnych warunków klinicznych: to idealny wybór dla prywatnych gabinetów czy oddziałów szpitalnych. W aparacie zastosowano innowacyjną technologię obrazowania eHD zwiększającą wydajność skanowania ultradźwiękowego oraz wzmacniającą  wartość diagnostyczną i użyteczność.

 

04.my lab

Dzięki budowie modułowej MyLab Seven posiada szerokie możliwości wyboru rodzaju oprogramowania i rozbudowy o wiele opcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta i wykonywanych przez niego badań. Jest on doskonałym rozwiązaniem zarówno w echokardiografii jak i we wszystkich innych badaniach ultrasonograficznych.

 

03.my lab

ZASTOSOWANIE W BADANIACH

 

•    jamy brzusznej, ginekologiczno -położniczych, urologicznych

•    małych narządów, tarczycy, sutka, mięśniowo –szkieletowych

•    naczyniowych i transkranialnych

•    pediatrycznych i neonatalnych

•    kardiologicznych, w tym przezprzełykowych (dorośli i dzieci)

•    z zastosowaniem kontrastów przy użyciu niskiego indeksu mechanicznego

 

02.my lab

Drukuj
Print Friendly, PDF & Email