BLOK OPERACYJNY

BLOK  OPERACYJNY w Szpitalu Miejskim w Morągu posiada dwie sale operacyjne wyposażone w sprzęt umożliwiający wykonywanie zabiegów operacyjnych w zakresie chirurgii ogólnej, ginekologicznej jednego dnia, ortopedii oraz neurochirurgii. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Pacjenci otoczeni byli fachową i miłą opieka opartą na wypracowanych i obowiązujących standardach. W ciągu roku zabiegom operacyjnym zostaje poddanych około 900 pacjentów.

Blok operacyjny zapewnia wykonanie procedur diagnostycznych i leczniczych oddziałom w sytuacjach wymagających udziału pracowników bloku.

Blok świadczy także usługi wymagając pomocy i nadzoru anestezjologicznego (zespół reanimacyjny) w maksymalny sposób zapewniający bezpieczeństwo pacjentom w czasie zabiegów i fachową pomoc w sytuacjach zagrażających życiu. Zespól reanimacyjny dysponuje dwoma respiratorami, kapnometrem i defibrylatorem.

Pracownikami Bloku operacyjnego są pielęgniarki operacyjne, pielęgniarki anestezjologiczne, lekarze anestezjolodzy, chirurdzy i lekarze ortopedzi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wykorzystując możliwości nasz Blok Operacyjny nawiązał współpracę wykonując zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii i neurochirurgii w ramach kontraktu NFZ.

REJESTRACJA

Rejestracja pacjentów na zabiegi operacyjne odbywa się w gabinecie lekarskim Oddziału Chirurgii od poniedziałku do piątku

w godz. 10:00 – 12:00.

tel 89 757 4231 wew. 306

PERSONEL

Koordynator Henryk Koniecko
Specjalista pielęgniarstwa operacyjnego Jolanta Wasilko

KONTAKT

tel. 89 757 4231 wew.302