• NAJLEPSZE PREZENTY UKRYTE SĄ W SERCACH

To prawda, w sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Oddziału Wewnętrznego Szpitala Miejskiego w Morągu wiemy o tym doskonale jak nikt inny.

Ponadto zdajemy sobie sprawę jak istotne w leczeniu pozostaje nastawienie i miejsce, w którym przebywamy. Dlatego dokładamy starań aby Oddział Wewnętrzny niezależnie od pory roku był jak ciepły dom.

W oddziale równolegle trwają przygotowania do Świąt Bożego narodzenia. Zimowe dekoracje zamieniają wnętrze Oddziału Chorób Wewnętrznych w baśniową, zimową krainę.

Wszystkich spędzających Święta Bożego Narodzenia w oddziale pacjentów oraz ich rodziny, tradycyjnie  pielęgniarka oddziałowa zaprasza 24 grudnia o godzinie 17 do wspólnej wieczerzy wigilijnej.