• NOWA SALA REHABILITACYJNA DLA PACJENTÓW

Nowa sala rehabilitacyjna dla pacjentów. Gruntownej modernizacji przeszły pomieszczenia sali rehabilitacyjnej. Wcześniej były to 2 odrębne pomieszczenia, dzięki wyburzeniu ścian, zyskaliśmy dużą przestronną salę. Zależało nam zapewnieniu komfortowych warunków do ćwiczeń i powrotu do zdrowia pacjentom naszego oddziału rehabilitacji, jednocześnie usprawniając pracę rehabilitantom. Remont szpital wykonał we własnym zakresie, był trudny ze względu na fakt, że jedna ściana była nośna i wymagała nadzoru budowlanego oraz uzyskania zgody. Dzięki zaangażowaniu pracowników naszego Szpitala, pokonaliśmy wszelkie trudności, a efekt końcowy widać na przedstawionych zdjęciach.

Poniższe zdjęcia w trakcie trwania remontu