• OFERTA PRACY – Kierowca-noszowy Sekcji Transportu Sanitarnego

SZPITALA Miejskiego w Morągu Sp. z o.o.

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

Kierowca-noszowy Sekcji Transportu Sanitarnego

Umowa zlecenie /umowa kontraktowa

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie minimum średnie;

Ukończone 21 lat

Prawo jazdy kategoria ,,B”

Uprawnienie do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych

Kurs w zakresie  udzielania pierwszej pomocy

Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki pojazdowej.

Posiadanie prawa jazdy co najmniej przez okres 4 lat.

Oświadczenie o bezkolizyjnej jeździe przez okres dwóch lat.

Nienaganny stan zdrowia (dobre warunki fizyczne).

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

Wykonywanie przewozów pacjentów na zlecenie jednostek służby zdrowia.

Warunki zatrudnienia na stanowisku:

Praca kierowcy-noszowego.

• List motywacyjny .
    • Życiorys zawodowy- curriculum vitae.
    • Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych.
    • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych.
    • Oświadczenie iż kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    • Oświadczenie o bezkolizyjnej jeździe przez okres dwóch lat.
    • Potwierdzenie uprawnień do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych
    • Świadectwo ukończenia kursu  w zakresie pierwszej pomocy
    • W ofercie należy podać stawkę za 1 godzinę dyżuru

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów

Termin składania dokumentów: do 29.03.2023 r. do godz. 9.00

Miejsce składania dokumentów: w Sekretariacie Szpitala Miejskiego w Morągu Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 16 14-300 Morąg

Dokumenty: list motywacyjny, życiorys zawodowy (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą. Dokumenty,  powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych  w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 100) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego  i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należ składać w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata oraz dopiskiem:

Dotyczy naboru na stanowisko: kierowca-noszowy

W SEKCJI TRANSPORTU SANITARNEGO

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście, za pośrednictwem innych osób w Sekretariacie Szpitala Miejskiego w Morągu Sp. z o.o., ul Dąbrowskiego 16 14-300 Morąg, lub przesłać pocztą. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Sekretariatu Szpitala Miejskiego w Morągu.

Informacje dodatkowe:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na oferty kandydatów, którzy spełnią wymagania niezbędne,  dodatkowe oraz złożą komplet wymaganych dokumentów. Zastrzegamy również możliwość odwołania naboru bez podawania przyczyny odwołania.

Aplikacje, które wpłyną do Sekretariatu Szpitala Miejskiego po określonym terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane. Kandydaci na żądanie Szpitala Miejskiego w Morągu Sp. z o.o. są  zobowiązani przedłożyć wszystkie dokumenty na potwierdzenie zatrudnienia wykazanego w kwestionariuszu osobowym   i życiorysie zawodowym.