3-wozek

ESKULAP – NOWA LAMPA ZABIEGOWA ORAZ WÓZEK DO PRZEWOZU PACJENTA

Kolejny raz z zebranych funduszy udało nam się kupić sprzęt, który przekazaliśmy do Szpitala.

Dzięki wszystkim współpracującym z Eskulapem poradnia chirurgiczna zyskała lampę zabiegową (4755zł) a izba przyjęć wózek do przewożenia pacjentów (3500zł).

LAMPA ZABIEGOWA W PORADNI CHIRURGICZNEJ

Jest to lampa zabiegowa  stosowana jako główne oświetlenie przy diagnostyce jak i przy zabiegach. Stosowana w gabinetach chirurgicznych.

1-lampa

Lampa jest wyposażona 18 diod LED  dzięki temu światło jest bardzo jasne.

Lampa jest bardzo prosta w obsłudze dzięki konstrukcji zbudowanej na ramieniu. Konstrukcja lamy umożliwia łatwe czyszczenie oraz dezynfekcje.

2-lampa

WÓZEK DO PRZEWOZU PACJENTÓW

Wózek służy do szybkiego, bezpiecznego  i łatwego  przewozu pacjentów. Jest leki oraz bardzo skrętny dzięki dużym kołom.

2-wozek

Wózek wyposażony jest w szereg rozwiązań ułatwiających prace personelu. Takich jak system automatycznego opuszczania barierek i piąte koło.

1-wozek

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.