• BĘDZIEMY MIEĆ NOWY NOWOCZESNY TOMOGRAF

[heading text=”PODPISANIE UMOWY NA TOMOGRAF” tag=”h1″ align=”left”]

13 września odwiedził nas Marszałek województwa warmińsko – mazurskiego Gustaw Marek Brzezin w celu podpisania umowy na dofinansowanie ze środków unijnych  z panią prezes Ewą Michałowska  w obecności burmistrza Tadeusza Sobierajskiego.

03.tomograf

[heading text=”DOFINANSOWANIE” tag=”h1″ align=”left”]

Jest to bardzo wysokie dofinansowanie wynoszące 1,1 miliona złotych z całkowitego kosztu wynoszącego ponad 1.3 miliona z czego 250 tysięcy złotych będzie musiał zapłacić nasz szpital.

Gratulacje dla pani dyrektor personelu, pana burmistrza za bardzo dobrze złożony projekt, konkurencja była  bardzo duża a pieniędzy niewiele  w RPO . Bardzo dobrze oceniony projekt – powiedział marszałek Marek Brzezin

04.tomograf

[heading text=”STARY TOMOGRAF” tag=”h1″ align=”left”]

W tej chwili nasz szpital dysponuje tomografem komputerowym  starej generacji , który jest wydzierżawiany niestety ale jest  on awaryjny i powoduje  problemy z wykonywaniem badań.

Dzięki nowemu tomografowi pacjent zostanie  dobrze zdiagnozowany a w związku z tym uzyska odpowiednie leczenie po którym będzie mógł szybko powrócić do zdrowia.

02tomograf

[heading text=”PO PODPISANIU UMOWY” tag=”h1″ align=”left”]

Pan marszałek był pod wrażeniem zmian dokonujących się w naszym szpitalu

05.tomograf