amb-nisopz14

NOWA PORADNIA NEUROLOGICZNA ORAZ AMBULATORIUM NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

GRUNTOWNA ZMIANA

Podczas ostatnich bardzo dużych zmian odbywających w naszym szpitalu kolej na zaprezentowanie przeniesionej Poradni Neurologicznej oraz Ambulatorium Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

amb-nisopz16

Gabinet Poradni Neurologicznej został przeniesiony z pierwszego piętra i znajduje się teraz na parterze pomiędzy planową izba przyjęć a poradnią chirurgiczną.

amb-nisopz16

Ambulatorium  zostało zrobione całkowicie od podstaw, w ramach prac zostały wykonane ścianki  działowe, została położona glazura  wraz z terakota, ściany zostały pomalowane na jasne przyjemne kolory. Wykonana została nowa instalacja elektryczna wraz z oświetleniem gabinetu. Wymianie uległo  również okno na nowe PCV oraz drzwi wejściowe.

amb-nisopz5

amb-nisopz15

Ambulatorium zostało wyposażone w nową kozetkę nowe umeblowanie, profesjonalny punkt na którym można badać najmniejszych pacjentów.

amb-nisopz4

W niedługim czasie kolejne artykuły w których pokażemy co się dzieje w naszym Szpitalu.

Wszelkie remonty prowadzone są przez pracowników szpitala, powyższy remont wykonany ze środków własnych.