• GRUNTOWNY REMONT PRACOWNI ENDOSKOPII

W ostatnim czasie oddaliśmy do użytku całkowicie wyremontowaną a także rozbudowaną o dodatkowe pomieszczenie higieniczno-sanitarne Pracownię Endoskopii

Dotychczas pracownia zajmowała jedno pomieszczenie, które było niefunkcjonalne i nie zapewniało pacjentom poszanowania intymności w trakcie badania. Poprzez wydzielenie dodatkowego pokoju przygotowawczego znacznie poprawił się komfort pacjentów, szczególnie w badaniu kolonoskopii.

Pracownie zostały gruntownie wyremontowane oraz  przebudowane, zostały zburzone ściany, została poprawiona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna , wyszpachlowano ściany, wykonano ścianki działowe,  położono glazura oraz terakote, wymalowane zostały ściany, położono listwy ochronne oraz narożniki w celu ochrony ścian  oraz wiele innych zapraszamy do oglądania wykonanej pracy przez naszych szpitalnych specjalistów.

Zdjęcia wykonane w bardzo wczesnej fazie remontu

gastro-w-remoncie-1

Usunięta stara posadzka i zniszczony gumoleum.

gastro-w-remoncie-2

Jak widać wszystko jest zrywane do gołego betonu

gastro-w-remoncie-3

Wykuwane są otwory na nowe drzwi

gastro-w-remoncie-4

Tutaj zostanie usunięta stara lamperia, listwy oraz drzwi wejściowe.

gastro-w-remoncie-5

Przebudowie ulegnie również instalacja hydrauliczna oraz elektryczna

gastro-w-remoncie-6

[heading text=”A TU JESTEŚMY JUŻ PO REMONCIE” tag=”h1″ align=”left”]

Poczekalnia dla pacjentów wraz z m.in.  nowymi siedziskami, drzwiami wejściowymi oraz  drzwiami do pracowni.

gastro-po-remoncie-13

gastro-po-remoncie-12

gastro-po-remoncie-10

[heading text=”GABINET DO  WYKONYWANIA BADAŃ ENDOSKOPOWYCH” tag=”h1″ align=”left”]

gastro-po-remoncie-4

gastro-po-remoncie-5

Oczywiście pracownia został wyposażona w nowa instalację elektryczną oraz hydrauliczną

gastro-po-remoncie-6 gastro-po-remoncie-7

gastro-po-remoncie-8

gastro-po-remoncie-3

gastro-po-remoncie-2

Nowoczesny sprzęt

gastro-po-remoncie-9

Nowa specjalistyczna szafa służąca do przechowywania endoskopów

gastro-szafa

[heading text=”CZĘŚĆ ADMINISTRACYJNA” tag=”h1″ align=”left”]

Wydzielona część administracyjna do przechowywania dokumentacji, opisywania wykonanych badań oraz wywiadu przeprowadzanego z pacjentem.

gastro-14

gastro-po-remoncie-1

[heading text=”POMIESZCZENIE HIGIENICZNO-SANITARNE” tag=”h1″ align=”left”]

Bardzo istotnym elementem modernizacji pracowni jest utworzenie pomieszczenia higieniczno-sanitarnego,  pozwalającego na przygotowanie się pacjenta w warunkach komfortowych do badań z poszanowaniem intymności.

W ramach wykonanych  prac zostało stworzone pomieszczenie higieniczno-sanitarne.

gastro-glowne

Pomieszczenie jest również jest przystosowane dla pacjentów z niepełnosprawnością

3lazienka

4lazienka

Staramy się jak najbardziej  podnosić poziom naszych usług.