• GRUNTOWNA PRZEBUDOWA ŁAZIENKI

W pawilonie szpitalnym w dalszym ciągu trwają prace remontowo-budowlane. Tym razem przy gruntownej przebudowie łazienki dla pacjentów szpitalnych.

[heading text=”ŁAZIENKA DLA PACJENTÓW ” tag=”h1″ align=”left”]

Łazienka znajduję się w pawilonie  szpitalnym. Będzie ona  dostępna  dla pacjentów zarówno z sal ćwiczeń rehabilitacyjnych  jak i  osób czekających do gabinetów USG I EEG.

03lazienka

[heading text=”OCZEKIWANIA ” tag=”h1″ align=”left”]

W trakcie prac remontowych zostaną położone nowe kafelki  na ściany, nowa tarakota na podłogę. Zostaną wymienione niezbędne elementy hydrauliki . Zakupiona zostanie nowa armatura łazienkowa. Ogólnie rzecz ujmując wszystko zostanie wykonane od podstaw wraz zakupem niezbędnych przedmiotów.

02lazienka

Jak  widzimy na powyższych zdjęciach praca idzie na pełnych obrotach mam nadzieje że łazienka jak najszybciej trafi dla naszych pacjentów.