• WIZYTA PRZEDSTAWICIELI SAMORZĄDU GMINY MAŁDYTY

[heading text=”PREZENTACJA ZAKUPIONEJ APARATURY MEDYCZNEJ” tag=”h1″ align=”left”]

Podczas pobytu na oddziale neurologii  Wójt  Marcin Krajewski oraz Mirosław Fiedosiuk obejrzeli  nowy sprzęt medyczny zakupiony ze środków przekazanych przez samorząd Gminy Małdyty.

DSCF2603

Na zdjęciach widzimy mobilny aparat EKG dzięki któremu możemy szybko podjechać do pacjenta znajdującego  się na łózku szpitalnym, wykonać szybko badanie oraz wydrukować wynik.

DSCF2606

Pielęgniarka oddziałowa Elżbieta Grabowska pokazuje aparaturę oraz omawia jej zastosowanie. Dzięki tym urządzeniom pacjenci będą dużo szybciej dignozowani dzikęi czemu ich powrót do zdrowia będzie jeszcze szybszy.

DSCF2609

Powyżej Pani Elżbieta pokazuje  gościom nowoczesny aparat Dopplera, który został zakupiony dzięki wsparciu finansowym samorządu Gminy Morąg.

Na koniec Wójt Gminy Marcin Krajewski oraz Przewodniczący Rady Gminy pan Mirosław Fiedosiuk odwiedzili Zakład Opiekuńczo leczniczy. Władzom  Gminy Małdyt bardzo spodobały się przeprowadzone inwestycje oraz prace jakie zostały wykonane na oddziałach.

Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z nowy sprzętem  TUTAJ

DSCF2608