• NOWA APARATURA MEDYCZNA

[heading text=”ODDZIAŁ NEUROLOGII” tag=”h1″ align=”left”]

Do naszego szpitala została zakupiona nowoczesna aparatura medyczna , która trafiła na oddział neurologii w jej skład wchodzi pompa infuzyjna, aparat EKG oraz kardiomonitor

[heading text=”POMPA INFUZYJNA DWUSTRZYKAWKOWA” tag=”h1″ align=”left”]

pompa infuzyjna ap22

Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP22 przeznaczona jest do zastosowań w anestezji, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii, onkologii.

[heading text=”APARAT EKG” tag=”h1″ align=”left”]

ascard silver 3

Mobilny zestaw do badań EKG, składający się z aparatu AsCARD MrSilver3 oraz  wózka medycznego
    AsCARD MrSilver3 to 12-kanałowy elektrokardiograf nowej generacji urządzeń medycznych, klasy premium.
    Duży 6,5” kolorowy wyświetlacz graficzny z panelem dotykowym umożliwia przeglądanie zapisanych w pamięci badań EKG z możliwością zmiany ilości odprowadzeń, wzmocnienia i prędkości, prezentację wyników analizy i interpretacji oraz ciągłego pomiaru częstości akcji serca (HR).

AsCARD MsSilver3 posiada funkcję EKG-M@IL umożliwiającą zdalną konsultację wyników badań z lekarzem kardiologiem poprzez przesłanie zapisów badania na dowolną skrzynkę e-mail lub na inny aparat EKG.

[heading text=”KARDIOMONITOR” tag=”h1″ align=”left”]

kardiomonitor-cms-8000Kardiomonitor transportowy CMS8000 przeznaczony jest do monitorowania stanu pacjenta w dowolnym miejscu. Można go stosować u pacjentów dorosłych, dzieci i u noworodków. Przeznaczony jest dla gabinetów prywatnych, przychodni i szpitali. Posiada wbudowany port do kapnografu i łatwo można poszerzyć jego funkcjonalność o pomiar stężenia CO2 w strumieniu bocznym

Na powyższą aparatura medyczną uzyskaliśmy dotację od Gminy Małdyty w kwocie 10.000 tysięcy złotych.