• ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

[heading text=”MIKOŁAJ  Z POMOCNIKAMI NA ODDZIAŁACH” tag=”h1″ align=”left”]

W piątek 04.12.2015 Święty Mikołaj odwiedził Morąski Szpital  wraz ze swoimi pomocnikami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Szymanowa.

Z wizyta na Neurologii

DSCF2448

DSCF2457

Później Mikołaj poszedł do o Zakładu Opiekuńczo Leczniczego  gdzie odwiedził troszkę starszych pacjentów.

DSCF2476

DSCF2473

Następnie dla odmiany odwiedziła najmłodszych podopiecznych szpitala

DSCF2485

Tutaj z najmłodszym pacjentem

DSCF2489

Następnym krokiem był oddział wewnętrzny

DSCF2515

Mikołaj nie omijał nikogo wiec udaliśmy się na następny oddział czyli oddział chirurgiczny

DSCF2496

Wszyscy pacjenci zostali obdarowani pięknymi upominkami jak również Święty Mikołaj udzielił wszystkim dobrego słowa i życzył szybkiego powrotu do zdrowia.

DSCF2450

Kadra szpitalna została bardzo miło zaskoczona przez takiego fajnego gościa czego nie ukrywała.DSCF2506

DSCF2504 DSCF2480

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA ODWIEDZINY I MAMY NADZIEJĘ ŻE ZOBACZYMY SIĘ W PRZYSZŁYM ROKU