• SZPITAL PRZYJAZNY KOMBATANTOM

[heading text=”INFORMACJE O PROJEKCIE” tag=”h1″ align=”left”]

Szpital Przyjazny Kombatantom to program promocji zdrowia, który powstał w celu prawidłowej  realizacji prawa do korzystania ze świadczeń zdrowotnych  poza kolejnością dla kombatantka i osób represjonowanych.

[heading text=”DOKUMENTY UPRAWNIAJĄCE  DO ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH  W RAMACH PROJEKTU” tag=”h1″ align=”left”]

LEGITYMACJA lub ZAŚWIADCZENIE o przyznaniu praw kombatanckich wydane przez Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych

LEGITYMACJA Inwalidy wojennego i wojskowego wydana  przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych o symbolu ZUS  Rw-51.

LEGITYMACJA osoby represjonowanej wydane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych  o Symbolu ZUS Rw-52.

Stosowne ZAŚWIADCZENIE  wydane przez Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych dla wdów i wdowców po osobach uprawnionych.

[heading text=”CO WARTO WIEDZIEĆ” tag=”h1″ align=”left”]

pdfDodatkowe informacje

[heading text=”KONTAKT” tag=”h1″ align=”left”]

Przedstawicielem Szpitala Miejskiego w Morągu w kontaktach z kombatantami, w zakresie realizacji ich praw ustawowych jest Mgr Mariola Król – przełożona pielęgniarek tel.  89 757 42 31 wew. 404